Książki dziecięce na sztuki

0.0
Cennik
20 szt.
4,00 zł / szt.
80,00 zł
50 szt.
2,00 zł / szt.
100,00 zł
100 szt.
1,60 zł / szt.
160,00 zł
200 szt.
1,25 zł / szt.
250,00 zł
500 szt.
1,00 zł / szt.
500,00 zł
1000 szt.
0,90 zł / szt.
900,00 zł
2000 szt.
0,80 zł / szt.
1 600,00 zł
Rok wydania książek
Mix rocznikowy
Nowsze wydania (dopłata +20.00%)


szt.
Formy płatności
Konfigurator paczki
Czas realizacji
- 2 dni robocze
Dostawa
- Za darmo
Kontakt

Opis produktu

Chcesz, aby Twoje dziecko wyrosło na mądrego i wartościowego człowieka? Zamierzasz odwrócić jego uwagę od telefonu i „cyfrowej rzeczywistości”? Jeśli tak, to możesz podarować mu książkę. Dzięki temu nie tylko zapewnisz swojemu wychowankowi sposób na wzbogacenie słownictwa i kreatywności, ale równocześnie uzyskasz kilkadziesiąt minut odpoczynku. Jeśli Twoje dziecko nie umie jeszcze czytać, to nic straconego. Możecie wspólnie spędzić czas, przeżywając niezwykłe przygody, a maleństwo poczuje się ważne i kochane.

Jakie książki dla dzieci do czytania? 

Zdecydowanie warto zacząć od klasyki literatury dziecięcej. Dobrą autorką na start będzie Astrid Lindgren, której książki cieszą się międzynarodową sławą. Najważniejsze jej dzieła to „Pippi Pończoszanka” i „Dzieci z Bullerbyn”. Możemy również zapoznać naszą pociechę z twórczością Hansa Christiana Andersena, braci Grimm i Charlesa Perraulta. Warto zaopatrzyć się w wersje ich baśni z obrazkami. Sprawią, że dziecku łatwiej będzie wyobrazić sobie, gdzie toczy się akcja i jak wyglądają bohaterowie. W dalszej kolejności nasz wychowanek może sięgnąć np. po serię książek pt. „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” albo po pozycje, w których występuje Doktor Dolittle. A może chcesz też obudzić w swoim maleństwie duszę artysty? W takim wypadku sięgnij po kolorowanki dla dzieci. Pomogą one nie tylko w rozwoju umiejętności plastycznych, ale również pozwolą ćwiczyć skupienie i wytrwałość.

Lektury szkolne

Wśród książek dla dzieci znajdziemy też te, które omawiane są na lekcjach języka polskiego w szkole. Na liście lektur szkolnych do klasy 3 szkoły podstawowej znajdują się np. „Karolcia” Marii Krüger i „Dziadek i niedźwiadek” autorstwa Łukasza Wierzbickiego. Warto więc budować dla dziecka biblioteczkę, w której znajdzie wszystkie potrzebne pozycje i wiele więcej. Nawet jeśli jakaś książka nie będzie tematem lekcji, to nasz wychowanek może z niej skorzystać podczas przygotowań do konkursów.

Książka jako prezent

Czy poszukujesz czasami podarku dla dziecka? Przeglądasz setki opinii i czytasz opisy, a ostatecznie i tak trudno jest Ci się zdecydować? Pozwól, że Ci pomożemy. Podczas procesu sortowania i grupowania książek w naszym antykwariacie dokonujemy skrupulatnej analizy. Odrzucamy wszystkie uszkodzone, zalane i posiadające różnego rodzaju ubytki pozycje. Możesz mieć więc pewność, że książki przyjdą w stanie, który pozwoli na sprezentowanie ich drugiej osobie. Taka droga nie tylko jest znacznie oszczędniejsza, ale również bardziej ekologiczna. Zasady zakupu są proste. Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Jeśli masz ten produkt, możesz pomóc innym kupującym dokonać odpowiedniego wyboru, dodając swoją opinię.
Najpierw musisz się zalogować lub kliknąć link do wystawiania opinii z maila.

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przesyłki nadawane dzięki

InPost

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop