Romanse - książki romantyczne na sztuki

0.0
Cennik
20 szt.
4,00 zł/szt.
80,00 zł
50 szt.
2,00 zł/szt.
100,00 zł
100 szt.
1,60 zł/szt.
160,00 zł
200 szt.
1,25 zł/szt.
250,00 zł
500 szt.
1,00 zł/szt.
500,00 zł
1000 szt.
0,90 zł/szt.
900,00 zł
2000 szt.
0,80 zł/szt.
1 600,00 zł


szt.
Formy płatności
Konfigurator paczki
Czas realizacji
- 2 dni robocze
Dostawa
- Za darmo
Kontakt

Opis produktu

Jeśli potrzebujesz książek, które przyniosą Ci ukojenie, uspokoją nerwy i zabiorą w świat pełen optymizmu, to pozycje z tej kategorii są właśnie dla Ciebie. Autorzy romansów sprawnie żonglują radością i smutkiem, ale zazwyczaj to właśnie to pierwsze uczucie da się wyczuć po przeczytaniu ostatniej strony. Romanse sprawią, że zapomnisz o swoich problemach i przeżyjesz fantastyczną przygodę wraz z barwnymi bohaterami.

Melodramaty

Książki romantyczne mogą również poruszać poważniejsze tematy. Pisarz tworzy wtedy złożone portrety psychologiczne bohaterów i opowiada o kwestiach, z jakimi mierzymy się na co dzień. Melodramaty poruszają każdego czytelnika, a do tego pozwalają nam zżyć się z bohaterami. Takiego rodzaju ucieczka od rzeczywistości przyniesie nam ukojenie oraz siłę do dalszego działania. Czytanie tego rodzaju literatury rozwija dojrzałość emocjonalną, a także przygotowuje nas do życia.

Historyczne, mafijne i rycerskie — różne odmiany romansów

Miłość jest uczuciem, które towarzyszyło człowiekowi od początków istnienia ludzkości. Odczuwali ją zarówno rycerze w średniowieczu, żołnierze na wojnie, jak i przestępcy należący do mafii. Ponadczasowość  miłości wiernie odwzorowują autorzy romansów historycznych. Cofają się oni o kilkadziesiąt albo kilkaset lat i przyglądają się związkom w tamtych czasach. Dzięki temu nie tylko przeżywamy świetną historię i możemy odpocząć od trudów codziennego życia, ale również poznajemy realia danej epoki. Dowiemy się np. jak się żyło na średniowiecznej wsi, z jakimi problemami mierzyli się żołnierze w okopach i jaka hierarchia panowała w strukturach mafijnych w latach 50. XX wieku. Jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości nauki poprzez rozrywkę, to sprawdź oferowane przez nas pakiety książek.

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Jeśli masz ten produkt, możesz pomóc innym kupującym dokonać odpowiedniego wyboru, dodając swoją opinię.
Najpierw musisz się zalogować lub kliknąć link do wystawiania opinii z maila.

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przesyłki nadawane dzięki

InPost

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop