Poradniki - książki na sztuki

0.0
Cennik
20 szt.
4,00 zł/szt.
80,00 zł
50 szt.
2,00 zł/szt.
100,00 zł
100 szt.
1,60 zł/szt.
160,00 zł
200 szt.
1,25 zł/szt.
250,00 zł
500 szt.
1,00 zł/szt.
500,00 zł
1000 szt.
0,90 zł/szt.
900,00 zł
2000 szt.
0,80 zł/szt.
1 600,00 zł


szt.
Formy płatności
Konfigurator paczki
Czas realizacji
- 2 dni robocze
Dostawa
- Za darmo
Kontakt

Opis produktu

Urządzasz właśnie mieszkanie i potrzebujesz inspiracji? Chciałbyś rozwijać swoje pasje i zainteresowania albo znaleźć nowe? Poszukujesz pomocy przy osiągnięciu celów? Autorzy z całego świata dzielą się swoją wiedzą za pomocą książek. Może z tego skorzystasz?

Jakie książki poradnikowe warto przeczytać?

W otaczającym nas świecie wiedza to potęga. Przydaje się ona w każdej sytuacji. Jak najłatwiej jest ją zdobyć? Odpowiedź jest prosta — czytając poradniki. Dzięki temu poznasz sposoby odkryte przez doświadczonych autorów. Książki poradnikowe dla rodziców sprawią, że Twoja podróż z dzieckiem ku dorosłości będzie  jeszcze przyjemniejsza. Dowiesz się również o potrzebach poszczególnych roślin, które są w Twoim ogrodzie, urządzisz wnętrze wymarzonego domu i uszyjesz na drutach prezent dla bliskiej osoby. Poradniki pozwolą Ci poszerzyć swoje horyzonty i odkryć nieznane dotąd miejsca.

Poradniki psychologiczne

Jeśli chciałbyś osiągnąć sukces w biznesie, zdobywać nowych klientów i rozwijać swoją firmę, to warto sięgnąć po książki poradnikowe stworzone przez ekspertów z dziedziny marketingu, zarządzania i psychologii. Wielu z nich przekazuje w jasny i zrozumiały sposób wiedzę, którą zdobywali przez lata. Pozwoli Ci to rozwinąć skrzydła i sięgnąć po laury. Kilka godzin poświęcone na przeczytanie poradnika może zaoszczędzić Ci kilkadziesiąt godzin pracy.

Eksperci światowej klasy

Książki poradnikowe tworzone są przez fachowców w swojej dziedzinie. Autorzy tacy jak Jamie Olivier, Joseph Murphy, Brian Tracy i Beata Pawlikowska przybliżają różne zagadnienia oraz przekazują cenną wiedzę. Jeśli im ufasz i chcesz dowiedzieć się więcej, to zaopatrz się w zestaw poradników z naszego sklepu!

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Jeśli masz ten produkt, możesz pomóc innym kupującym dokonać odpowiedniego wyboru, dodając swoją opinię.
Najpierw musisz się zalogować lub kliknąć link do wystawiania opinii z maila.

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przesyłki nadawane dzięki

InPost

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop