Książki młodzieżowe na sztuki

0.0
Cennik
20 szt.
4,00 zł/szt.
80,00 zł
50 szt.
2,00 zł/szt.
100,00 zł
100 szt.
1,60 zł/szt.
160,00 zł
200 szt.
1,25 zł/szt.
250,00 zł
500 szt.
1,00 zł/szt.
500,00 zł
1000 szt.
0,90 zł/szt.
900,00 zł
2000 szt.
0,80 zł/szt.
1 600,00 zł


szt.
Formy płatności
Konfigurator paczki
Czas realizacji
- 2 dni robocze
Dostawa
- Za darmo
Kontakt

Opis produktu

Ta kategoria książek rządzi się jedną zasadą. Nie ma znaczenia, ile masz lat — książki młodzieżowe potrafią poruszyć, zainteresować i wzbudzić emocje u osoby w każdym wieku. Możesz towarzyszyć bohaterom w przeżywaniu pierwszej miłości, walce z wampirami albo w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek kryminalnych. Dzięki książkom dla młodzieży spotkasz niebanalnych bohaterów i doznasz niezapomnianych wrażeń.

Wartościowe książki dla młodzieży

Co ważne, literatura młodzieżowa może być również świetnym źródłem wiedzy, informacji i porad. Książki popularnonaukowe przybliżą świat fizyki, biologii i chemii. Przedstawią również zawikłane teorie, stworzone przez słynnych naukowców, w jasny i zrozumiały sposób. Dzięki osobom takim jak Stephen Hawking, Richard Dawkins i Tomasz Rożek, mamy na wyciągnięcie ręki najciekawsze zagadnienia z otaczającego nas świata.

Mark Twain i inni

Zadanie, którego wykonania podejmują się autorzy książek dla młodzieży, nie jest łatwe. Muszą oni skutecznie przekonać czytelnika, że literatura to nie tylko lektury szkolne, a także wykreować wiarygodne postacie i angażującą historię. Do najważniejszych twórców książek młodzieżowych należą m.in. Mark Twain, Stephen King, J.K. Rowling, J. R. R. Tolkien i Adam Bahdaj. Udało im się pokazać, że choć pisanie literatury młodzieżowej jest wyzwaniem, to można z niej stworzyć prawdziwe arcydzieła.

Young Adult

Książki z tego podgatunku budują most, który łączy literaturę dziecięcą i tę, przeznaczoną dla dorosłych. Ich popularność wynika z aktualności problemów i tematów, jakie porusza. Opowiadają o pierwszej miłości, przyjaźni i przedstawiają również proces dojrzewania, a także kwestię mniejszości seksualnych i rasowych. W literaturze Young Adult możesz zagubić się na długie godziny, ale z pewnością zakończysz tę tułaczkę z nadzieją na lepsze jutro i motywacją do działania. Książki z gatunku YA emanują ciepłem i dobrocią. Może kolejny wieczór spędzisz właśnie w takim towarzystwie?

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Jeśli masz ten produkt, możesz pomóc innym kupującym dokonać odpowiedniego wyboru, dodając swoją opinię.
Najpierw musisz się zalogować lub kliknąć link do wystawiania opinii z maila.

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przesyłki nadawane dzięki

InPost

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop