Historia - książki historyczne na sztuki

5.0
Cennik
20 szt.
4,00 zł/szt.
80,00 zł
50 szt.
2,00 zł/szt.
100,00 zł
100 szt.
1,60 zł/szt.
160,00 zł
200 szt.
1,25 zł/szt.
250,00 zł
500 szt.
1,00 zł/szt.
500,00 zł
1000 szt.
0,90 zł/szt.
900,00 zł
2000 szt.
0,80 zł/szt.
1 600,00 zł


szt.
Formy płatności
Konfigurator paczki
Czas realizacji
- 2 dni robocze
Dostawa
- Za darmo
Kontakt

Opis produktu

O odwadze i bólu. O stracie, o drodze na szczyt i o upadku z niego. Po prostu o życiu. Pozwól się zaskoczyć i delektuj się lekturą wybranych przez nas książek biograficznych. 

„Historia świata nie jest niczym innym jak biografią wielkich ludzi” 

Słowa te wypowiedział Thomas Carlyle — szkocki pisarz, historyk i filozof. Obrazują one znaczenie biografii w procesie poznawania rzeczywistości. Od kogo bowiem mamy się uczyć, jeśli nie od ludzi, którzy osiągnęli sukces? Życie osób takich jak Leonardo Da Vinci i Steve Jobs, czyli postaci, które zapisały się złotymi głoskami na kartach historii, nie zawsze było usłane różami. Dzięki historykom, badaczom i często samym bohaterom możemy poznać „od kuchni” świat polityki, biznesu, sztuki czy sportu. Świat, który jest kreowany przez media na idealny, jednak kryje pod powierzchnią niezliczone zawiłości. Każda taka lektura niesie ze sobą inspirację, motywację do działania i zbiór myśli, które pomogą Ci w dalszym rozwoju

Biografia — źródło inspiracji

Nie jest to jedyna zachęta do sięgnięcia po książki biograficzne. Warto pamiętać, że to właśnie życie tworzy najlepsze scenariusze filmowe. Historie prawdziwych ludzi znajdują często swoje zastosowanie w Hollywood. Do takich przykładów można zaliczyć m.in. Bohemian Rapsody, Elvis, Rocketman czy Dom Gucci. 

Czasami zdarza się, że nie możemy w pełni zweryfikować niektórych faktów i wydarzeń z biografii pewnej osoby. Często autor decyduje się wtedy na tzw. powieść biograficzną. Przedstawicielem tej odmiany biografii jest „Pasja życia” autorstwa Irvinga Stone’a, która opisuje życie i twórczość Vincenta van Gogha

Różnorodność wśród książek biograficznych

W naszej ofercie znajdziesz np. wspomnienia najstarszej z córek Lwa Tołstoja, pamiętniki jednego z głównych dowódców Armii Czerwonej podczas II wojny światowej i wnikliwe obserwacje Stefana Zweiga. Zasady są proste. Im większe zamówienie, tym niższa cena za jedną książkę. Skorzystaj już dziś!

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Jeśli masz ten produkt, możesz pomóc innym kupującym dokonać odpowiedniego wyboru, dodając swoją opinię.
Najpierw musisz się zalogować lub kliknąć link do wystawiania opinii z maila.

Opinie weryfikujemy dowodem zakupu, dzięki czemu masz pewność, że klienci zapoznali się z tym produktem
super doszło jestem zadowolony

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przesyłki nadawane dzięki

InPost

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop